ELPOS Josef Tkadlec, spol. s r.o., prodej, elektro, světelné studio, interiéry a kuchyně HANÁK, železářství, domácí a kuchyňské potřeby, porcelán, sklo

Novinky / Akce
obrazek
+
-
31/10/2013

Service all inclusive je unikátní služba společnosti FESTOOL pro zákazníky. Prodloužená záruka na 3 roky. FESTOOL zaručuje plný servis na svoje stroje po dobu 36 měsíců. Vztahuje se i na akumulátory. Při koupi nového stroje tak máte jistotu, že se jeho provoz po dobu 3 let obejde bez dalších nákladů na opravy.

Při koupi nového stroje FESTOOL se nemusíte bát krádeže. V rámci služby service all inklusive se na nářadí vztahuje pojištění proti odcizení.
Pokud nebudete s novým strojem spokojeni, můžete nepoškozený jej do 15. dnů vrátit. Dále máte jistotu, že i po skončení výroby Vašeho stroje budou náhradní díly k dispozici ještě dalších 10 let.
To jsou výhody FESTOOL service all inclusive. Podmínkou je pouze zaregistrování nového nářadí, které provádíme přímo na prodejně!

FESTOOL service all inclusive

Novinky FESTOOL

Vrtačka a šroubovák v jednom stroji, to je FESTOOL Quadrill DR. Perfektní vrtání ve vysokých otáčkách a bezkonkurenční šroubování v nízkých otáčkách. Tam, kde jste dříve používali velký počet nářadí, stačí dnes Quadrill. Jedná se o jedinou síťovou vrtačku s bezuhlíkovým motorem. FESTOOL jej nabízí ve verzi s příklepem a bez příklepu nebo v akumulátorové a síťové verzi.

FESTOOL quadrill DR

Další novinkou je posun akumulátorových baterií, respektive navýšení jejich kapacity z 3,0 Ah na 4,2 Ah. A to bez jakéhokoliv navýšení prodejní ceny, velikosti nebo hmotnosti. Můžete tedy pracovat až o 40% déle na jedno nabití.

Další nářadí z portfolia značky FESTOOL naleznete zde:

http://www.festool.cz/PRODUCTS/Pages/Product-Overview.aspx

Pro další informace nás neváhejte kontaktovat:

mobil: +420 724 543 797
tel./fax: 571 413 166
e-mail: zelezarstvi@elposvsetin.cz