ELPOS Josef Tkadlec, spol. s r.o., prodej, elektro, světelné studio, interiéry a kuchyně HANÁK, železářství, domácí a kuchyňské potřeby, porcelán, sklo

Služby /

Co nabízíme

Prodejna ELPOS vodoinstalace nabízí široký sortiment pro kompletní vybavení koupelen. Náš odborný personál Vám individuálně poradí a navrhne řešení při realizaci Vaší koupelny. U nás máte velký výběr sanitární keramiky, koupelnového nábytku, hydromasážních van, sprchových koutů a vaniček. U nás můžete také zakoupit radiátory, otopná tělesa nebo fitinky. Přímo na prodejně je na přehledném panelu vystavena široká paleta vodovodních baterií české i zahraniční výroby. Vodovodní baterie nabízíme umyvadlové, vanové, sprchové, kuchyňské a nebo podomítkové, a to jak klasické, tak i termostatické. Nechybí ani výběr koupelnových doplňků, náhradních dílů a těsnění. Součástí naší nabídky jsou také obklady a dlažby.

Objednání zboží

Vybavujete koupelnu a potřebujete individuální nacenění položek? V tom případě nám pošlete přesné označení výrobku a my Vám v co nejkratším možném čase odpovíme zda jsme schopni požadované zboží dodat a za jakých cenových podmínek. U nás máte možnost objednat téměř jakékoliv zboží, které nemáme aktuálně na skladě. Individuální poptávky zasílejte na e-mail: vodoinstalace@elposvsetin.cz Pro firmy a instalatéry nabízíme možnost prodeje za velkoobchodní ceny a nastavení individuálních cenových či platebních podmínek.

Finanční služby

S námi nemáte starost o financování vašeho nákupu, protože výhodné spotřebitelské úvěry jsou samozřejmostí nebo máte možnost využít bezhotovostní platby. Pomůžeme při řešení dárků, kde vám nabídneme dárkové poukázky a svatební listiny (mohou být čerpány ve všech prodejnách ELPOS). Akceptujeme platby v hotovosti, na dobírku, převodem, proforma fakturu, atd.

Ostatní služby

Mezi naše ostatní služby patří návrh a realizace koupelen. Jsme schopni zakoupené zboží dopravit do vzdálenosti 30 km, popř. poslat přepravní společností (DPD, Česká pošta, TOPTRANS). Do dřezu, zakoupeného u nás, vyřežeme podle přání zákazníka díru pro umístění dřezové baterie. Jsme autorizovaný servis baterií NOVASERVIS. Jen u nás máte možnost si v průběhu reklamace zdarma zapůjčit náhradní vodovodní baterii nebo růžici.

Akce / Novinky
Více aktualit
Pracovní kolektiv /
Eva Polčáková
zástupce vedoucího
Kristýna Holčáková
prodavač
Následujte nás /
Kontakt na prodejnu /

Kontakt

mobil: +420 602 194 340
e-mail: vodoinstalace@elposvsetin.cz
kontaktní osoba: Eva Polčáková

Provozní doba

pondělí - pátek: 8:00 - 16:00
sobota: 8:00 - 12:00

Adresa

Smetanova 1477
75501 Vsetín

Galerie /
Obchod vodoinstalace