ELPOS Josef Tkadlec, spol. s r.o., prodej, elektro, světelné studio, interiéry a kuchyně HANÁK, železářství, domácí a kuchyňské potřeby, porcelán, sklo

Služby /

Co nabízíme

Na velké a přehledné prodejní ploše nabízíme široký sortiment železářského zboží. Především spojovací materiál, elektrické ruční nářadí předních světových i českých výrobců, ruční nářadí, špičkovou stavební chemii a kotevní techniku Fischer, řetězy a upínací popruhy, vzduchotechniku, ochranné pomůcky a další. Dále jsme schopni zakoupené zboží dopravit do vzdálenosti 30 km, popř. poslat přepravní společností (DPD, Česká pošta, TOPTRANS). Samozřejmostí je také zajištění záručního a pozáručního servisu na značkové ruční nářadí.

Objednání zboží

Jsme schopni Vám objednat téměř jakékoliv zboží, které nemáme aktuálně na skladě. V tomto případě nám pošlete přesné označení výrobku a my Vám v co nejkratším možném čase odpovíme zda jsme schopni požadované zboží dodat a za jakých cenových podmínek. Individuální poptávky zasílejte na e-mail: tkadlec@elposvsetin.cz nebo na zelezarstvi@elposvsetin.cz Pro firmy a řemeslníky nabízíme možnost prodeje za velkoobchodní ceny a nastavení individuálních cenových či platebních podmínek.

Finanční služby

S námi nemáte starost o financování vašeho nákupu, protože výhodné spotřebitelské úvěry jsou samozřejmostí nebo máte možnost využít bezhotovostní platby. Pomůžeme při řešení dárků, kde vám nabídneme dárkové poukázky a svatební listiny (mohou být čerpány ve všech prodejnách ELPOS). Akceptujeme platby v hotovosti, na dobírku, převodem, proforma fakturu, atd.

Akce / Novinky
Více aktualit
Pracovní kolektiv /
Michaela Adámková
vedoucí prodejny
Petra Glonková
zástupce vedoucího
Silvie Zvěřinová
prodavač
Jitka Krbová
prodavač
Následujte nás /
Kontakt na prodejnu /

Kontakt

mobil: +420 724 543 797
e-mail: zelezarstvi@elposvsetin.cz
kontaktní osoba: Michaela Adámková

Provozní doba

pondělí - pátek: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 12:00

Adresa

Dolní náměstí 1350
75501 Vsetín

Galerie /
Prezentace novinek DeWALT 2016
Obchod železářství